Reference

Testimonial by Daniel Štvrtecký
Vojta je skvělý trenér. Hodně jsem se od něho naučil. Je velmi přátelský, ochotný, vždy když jsem potřeboval, tak mi poradil. Spolupráce se mi líbila a moc ho doporučuji.
Daniel Štvrtecký
Testimonial by Marek Dostál
Výborná spolupráce. Vojtu určitě doporučuji, jídelníček, tréninky... Po měsíci či dvou se nebudete stačit divit, co se dá dokázat s profíkem, který opravdu rozumí tomu co dělá !!!
Marek Dostál
Testimonial by Daniel Celnar
Vojta je trenér, který se fakt zajímá o své klienty a dává do toho všechno, co může. Vždycky se mi snaží všechno vysvětlit a dává pozor na to, abych cvičil pořádně a neulíval se. Nikdy nechodí pozdě a vždycky mi vyjde vstříc. 100% doporučuju.
Daniel Celnar
Testimonial by Jakub Musil
Výborná spolupráce, Vojta je velice příjemný, ochotný a vždy vše výborně a podrobně vysvětlí. Po pár měsících nemám problém s tím si jít zacvičit sám a to jsem ze začátku nic neuměl. Doporučuji. 🙂
Jakub Musil
Testimonial by Jana Trubačová
Vojta je opravdu profesionál a ještě k tomu super člověk, který motivuje, radí a hlavně pořad s pozitivní náladou, která je sakra nakažlivá. Díky, Vojto!
Jana Trubačová
Testimonial by Jennifer Chválová
Super trenér, profesionální přístup, ochotný, vždy příjemně naladěn, můžu jen doporučit, spokojenost na 100% ! 😊
Jennifer Chválová
Testimonial by Jan Trlica
Přístup, vždy poradil a snažil se vyjít vstříc.
Jan Trlica
Testimonial by Marek Zugárek
S Vojtou jsem byl plně spokojen. Parádní přístup, ochota, vstřícnost a příjemné vystupování. Bylo fajn u něho cvičit. Vřele doporučuju. 😊
Marek Zugárek
Testimonial by Tereza Musilová
Cvičení s Vojtou můžu jedině doporučit. Všechny cviky dobře vysvětlí, je velmi ochotný a vždy vám poradí se vším, co potřebujete.
Tereza Musilová
Testimonial by Pavel Radvan
Vojta je určitě super trenér, všechno vysvětlí, všude a vždy poradí a hlavně má super přístup ke klientům, má super pozitivní energii a spolupráci s ním jsem si velice užil. Doporučuji na 100%.
Pavel Radvan
Testimonial by Lukáš Zabil
Velice dobrý přístup, naučí cvičit, věnuje pozornost a velice dobře motivuje, díky výsledkům s Vojtou jsem začal cvičit pravidelně sám a pořád mě to baví. 🙂
Lukáš Zabil
Starší reference