Reference

Testimonial by Lenka Kubíková
Vojtu jako trenéra určitě doporučuji, jak pro ty co začínají, tak pro pokročilé!!! Vždy vše parádně vysvětlí. Neustále se dovzdělávává, což je obrovské plus. Za mě deset z deseti 👍
Lenka Kubíková
Testimonial by Filip Hoření
Vojta je opravdu super trenér, vždy ochotně poradí a každý cvik vysvětlí.
V průběhu celé spolupráce vždy vyšel vstříc ať už s termíny tréninků nebo změnou cvičebního plánu.
Jídelníček vždy upraví s ohledem na různé intolerance či jiná omezení.
Ale hlavně, dokáže povzbudit a motivovat!
Prostě super! Doporučuji!
Filip Hoření
Testimonial by Kateřina Suchomelová
Jako matka dvou dětí jsem neustále v poklusu, jím za pochodu a cvičím, až děti zaspí. S Vojtou jsme se domluvili na ranním cvičení a vhodné a pravidelné stravě. Citlivě mi nastavil první dávky tréninků a při bolesti ramene nebo kolen ihned doporučoval kompenzace. A jako bonus jsem díky jeho veselé povaze měla pohodové a vysmáté rána. Cvičení s Vojtou doporučuji všem!
Kateřina Suchomelová
Testimonial by Denis Hrda
Je super, na jeho tréninky se vždy těším. Rozhodně můžu jen doporučit.
Denis Hrda
Testimonial by Honza Brantalík a Ondřej Zapletal
Honza: Super trenér, určitě doporučuji
Ondřej: Skvělý přístup, vysvětlení všeho, co potřebujete vědět, prostě spokojenost
Honza Brantalík a Ondřej Zapletal
Testimonial by Radek Tihelka
S Vojtou se mi cvičilo perfektně, všechno pořádně vysvětlil, ukázal a vždy byl ochotný mi se vším poradit. Taky mi vždy vyšel vstříc při domlouvaní tréninků. Za mě 100% doporučuji.
Radek Tihelka
Testimonial by Daniel Štvrtecký
Vojta je skvělý trenér. Hodně jsem se od něho naučil. Je velmi přátelský, ochotný, vždy když jsem potřeboval, tak mi poradil. Spolupráce se mi líbila a moc ho doporučuji.
Daniel Štvrtecký
Testimonial by Marek Dostál
Výborná spolupráce. Vojtu určitě doporučuji, jídelníček, tréninky... Po měsíci či dvou se nebudete stačit divit, co se dá dokázat s profíkem, který opravdu rozumí tomu co dělá !!!
Marek Dostál
Testimonial by Daniel Celnar
Vojta je trenér, který se fakt zajímá o své klienty a dává do toho všechno, co může. Vždycky se mi snaží všechno vysvětlit a dává pozor na to, abych cvičil pořádně a neulíval se. Nikdy nechodí pozdě a vždycky mi vyjde vstříc. 100% doporučuju.
Daniel Celnar
Testimonial by Jakub Musil
Výborná spolupráce, Vojta je velice příjemný, ochotný a vždy vše výborně a podrobně vysvětlí. Po pár měsících nemám problém s tím si jít zacvičit sám a to jsem ze začátku nic neuměl. Doporučuji. 🙂
Jakub Musil
Testimonial by Jana Trubačová
Vojta je opravdu profesionál a ještě k tomu super člověk, který motivuje, radí a hlavně pořad s pozitivní náladou, která je sakra nakažlivá. Díky, Vojto!
Jana Trubačová
Testimonial by Jennifer Chválová
Super trenér, profesionální přístup, ochotný, vždy příjemně naladěn, můžu jen doporučit, spokojenost na 100% ! 😊
Jennifer Chválová
Testimonial by Jan Trlica
Přístup, vždy poradil a snažil se vyjít vstříc.
Jan Trlica
Testimonial by Marek Zugárek
S Vojtou jsem byl plně spokojen. Parádní přístup, ochota, vstřícnost a příjemné vystupování. Bylo fajn u něho cvičit. Vřele doporučuju. 😊
Marek Zugárek
Testimonial by Tereza Musilová
Cvičení s Vojtou můžu jedině doporučit. Všechny cviky dobře vysvětlí, je velmi ochotný a vždy vám poradí se vším, co potřebujete.
Tereza Musilová
Testimonial by Adéla Polášková
Vojta je super trenér, byla jsem velice spokojená. Je velmi přátelský a ochotný. Vše mi rád vysvětlil a pomohl, když jsem něco nevěděla. Skvělý přístup. Moc doporučuji!
Adéla Polášková
Testimonial by Lukáš Zabil
Velice dobrý přístup, naučí cvičit, věnuje pozornost a velice dobře motivuje, díky výsledkům s Vojtou jsem začal cvičit pravidelně sám a pořád mě to baví. 🙂
Lukáš Zabil
Starší reference