Služby

Osobní trénink = tréninková jednotka pod mým dohledem, která se skládá ze všech důležitých částí potřebných pro správný rozvoj těla: rozehřátí, dynamický strečink, hluboký stabilizační systém (core), hlavní tréninková část, statický strečink.V tréninku např. starších klientů se zabýváme i opticky méně atraktivními svaly, ale o to víc důležitými (flexory kyčelního kloubu, abduktory a adduktory stehen atp.).

Tréninkový plán = nastavení vhodného tréninkového plánu dle přání (trénink na sílu, na nárust svalů, vyrýsování atp.).Zřetel je brán i na klienty s různými zdravotními omezeními a tréninkový plán je upraven dle jejich potřeb.

Suplementační plán = nastavení správné suplementace na celý den (tréninkový i netréninkový den). Dávkování a kombinace doplňků stravy s ohledem na jídelníček klienta.

Jídelníček = nastavení vhodného stravovacího plánu dle přání (nabírání svalové hmoty, hubnutí tuku, zpevnění). Možnost sestavení jídelníčku pro klienty s různými potravinovými alergiemi či intolerancemi (intolerance laktózy, intolerance na lepek, alergie na bílkovinu kravského mléka atp.) Součástí je několik variant jídel, ze kterých si klient vybírá (pracuji v nutričním programu, který je přístupný pouze výživovým poradcům, nutričním terapeutům a nutričním specialistům), celá spolupráce trvá měsíc a jídelníček se v průběhu několikrát upravuje na základě výsledků klienta. (jídelníčku předchází konzultace – osobní /online + vyplnění dotazníku)

Měsíční spolupráce = kompletní balíček služeb na celý měsíc, který se skládá z 12 tréninků pod mým dohledem, nastavení jídelníčku a suplementačního plánu, vstupní konzultace, online (možnost i osobní) kontrola 24/7. Jedná se o nejlepší formu spolupráce, neboť mám pod kontrolou jak klientovu výživu, suplementaci, tak i trénink a všechny záležitosti s tím spojené.

Online spolupráce = obsahuje vstupní konzultaci, jídelníček, suplementační plán, tréninkový plán, online kontrola 24/7